Laden..
Nieuws

Het Dopper-watertappunt in ons winkelcentrum blijft een groot succes. Uit de nieuwste cijfers blijkt dat onze bezoekers massaal kiezen voor het bijvullen van hun herbruikbare fles — en dat levert een indrukwekkende duurzame winst op.

De impact in cijfers

1.768,4 liter water getapt
247,6 kg CO₂ uitstoot bespaard
99 kg plastic vermeden
3.537 plastic wegwerpflesjes uitgespaard

Naar schatting is het tappunt inmiddels tussen de 3.500 en 3.900 keer gebruikt. Dat betekent dat er bijna 4.000 keer een Dopper of andere herbruikbare fles is gevuld door bezoekers van ons winkelcentrum.

Samen maken we het verschil

Met iedere refill verminderen we de berg plastic afval én de CO₂-voetafdruk. Het Dopper-tappunt laat zien dat duurzame keuzes eenvoudig kunnen zijn — en dat kleine handelingen samen grote impact hebben.

De Tuinen Naaldwijk blijft investeren in een groener winkelcentrum. En met de hulp van alle bezoekers zetten we stappen richting een schonere toekomst.